Bu web sitesi seçime katılacak aday ve aday adayları tanıtma amacı ile hazırlanmıştır. Bu web sitesinde yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup doğruluğu eksiksiz olması güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette secimegidiyoruz.com tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir.

Secimegidiyoruz.com hiçbir şekil ve surette ön ihbara ve/veya ihtara gerek kalmaksızın her zaman söz konusu bilgileri değiştirebilir, düzeltebilir ve/veya çıkarabilir.

Bu web sitesine erişim ve sitede yer alan bilgilerin gerek doğrudan gerekse dolaylı kullanımından kaynaklanan doğrudan ve/veya dolaylı maddi ve/veya manevi menfi ve/veya müsbet, velhasıl her türlü zarardan her nam altında olursa olsun secimegidiyoruz.com ve bu sitede yer alan bilgileri hazırlayan kişiler sorumlu tutulamaz.

Secimegidiyoruz.com sitesinde kullanıcılar tarafından oluşturulan her türlü bilgi ve kullanılan görsellerin gerçekliği, güvenliği ve doğruluğuna ilişkin yasal yükümlülükler bu içerikleri oluşturan kullanıcıya ait olup, bu içerik ve bilgilerin yanlışlık, eksiklik veya yasalarla düzenlenmiş kurallara aykırılığından secimegidiyoruz.com hiçbir şekilde sorumlu değildir.

Siteye isteyen herkes ücretsiz üye olabilir, profil oluşturabilir. Web sitesi linkini ve sosyal medya hesaplarını ekleyebilir. Yorum ve değerlendirme yapabilir. Yapılan yorumlardan web sitemiz sorumlu tutulamaz. Kullanıcı bilgileri 3. şahıslarla kesinlikle paylaşılmaz.

Siyasi partiler için sloganlar, etkili seçim stratejilerinin olmazsa olmazlarındandır.